Tvorba žáků projektu

Představujeme vám tvorbu žáků našeho projektu. Vznikla pod vlivem duchovního poznání, které žáci díky projektu získali. Nemusíte pochybovat o její kvalitě, protože knihy i zhudebněné texty vznikly tak jako knihy autorky projektu pod vedením duchovních průvodců. Každá kniha je jiná, ale všechny přinášejí lidem důležitá poselství. Více vám napoví recenze.

Kniha Mulaj a Legenda o orlích lidech byla vydána v tištěné podobě na náklady autora, a proto se v případě zájmu objednává  prostřednictvím tohoto webu přímo u něj. Tuto objednávku tedy nelze spojit s objednávkou tištěných knih autorky projektu. Děkujeme za pochopení.

Další dvě knihy Reinkarnace bez opuštění těla a O dětské duši jsou k dispozici pouze v PDF verzi, ale neubírá to na jejich hodnotě. Objednávkou těchto knih můžete přispět na jejich vydání v tištěné podobě.

Nechte se okouzlit písněmi Lucie Kejvalové, její hrou na lyru, přímo andělským hlasem a duchaplnými texty, které potěší vaši duši. Její tvorba je nádherná. Tuto tvorbu můžete ocenit dle svého uvážení na účet autorky písní.

Nevážně o vážných věcech v podání absolventů výuky sebeuzdravování. Tak by se dalo nazvat amatérské divadelní představení současné reality, kdy se nemoci léčí chemickou cestou bez odstranění prapříčin jejich vzniku.

Další amatérská divadelní scénka v podání Tamary Klofandové žákyně duchovního sebeuzdravování. Odhaluje příběh současné doby mladých rodičů, kterým se narodilo dítě s vyspělou duší. Duše dítěte má za úkol přivést své rodiče k duchovnímu procitnutí skrze nemoc či zdravotní nepohodu. Příběh také odhaluje tajemství příčin nemoci.

Děkujeme za vaše objednávky, finanční ocenění autorů, ale zejména za důvěru a jakoukoliv podporu  projektu SanoKunDio®.

Autorka projektu


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena pro veškerý obsah těchto stránek.

 

Natočeno: 20.02.2021

 

Nová kniha Znovuzrození

 
 

 © SANOKUNDIO