Hrozivé výdaje na zdravotní péči v ČR!

V roce 2018 činily výdaje 430 MILIARD Kč, pacienti zaplatili na doplatcích léků 58 MILIARD Kč, výdaje každým rokem stoupají, přibývá chronicky nemocných trvale na lécích, bez naděje na uzdravení.

Pravda o OČKOVÁNÍ - skutečné příběhy dětí, rodin i dospělých!

 

Pravda o vakcínách

 

Primař MUDr. Karel Erben

odvážný lékař, který tvrdí: "Rakovina a všetky choroby sa dajú liečiť aj bez liekov".

Z videa získáte mnohá poučení. Jak těžké je prolomit odpor vůči čemukoliv novému, co by mohlo přinést naději na uzdravení z nemoci. Jak fungují skryté taktiky farmaceutických firem. Jaké jsou v zájmu zisků zákulisní boje o pacienta, závislého na užívání chemických léků. Jaké jsou dva rozdílné přístupy k nemoci. Jaký je rozdíl mezi příčinou onemocnění, kterou se zabývá tento lékař a prapříčinou jejího vzniku nacházející se na duchovní a energetické úrovni, kterou se zabýváme v našem projektu.

Nadužívání léků

https://video.aktualne.cz/dvtv/polykaji-i-200-prasku-denne-lidi-nici-zavislost-na-lecich-do/r~6abe53a852d511e8a72bac1f6b220ee8/

prof. RNDr. Anna Strunecká Dr.Sc.

O důsledcích očkování

Boj se závislostí na lécích

Je velkýn poučením pro každého. Upozorňuje na nebezpečí závislosti na užívání jakýchkoliv lékových drog. Ukazuje jak nesnadné je se těchto legálních drog zbavit, když člověk pozná, že neodstraňují příčinu, kvůli které byly nasazeny. Nenechte se zmást tím, že závislost vzniká pouze u psychiatrických léků. Následky závislostí mají jen různé dopady.

 

 
 
 

 © SANOKUNDIO