Vzdělávací videa

Předkládám projevy osobností, jejichž poznání se s mým shodují nebo jej vhodně doplňují. Některé se mohou lišit v postojích k poskytování pomoci druhým nebo mohou být zkresleny použitím odlišného názvosloví. I přesto je předkládám pro vaše poučení. Vysvětlení některých odlišností uvádím v článcích Průvodce transformací.

Nejblíže mému vlastnímu poznání, mým postojům a zkušenostem z léčitelské praxe je učení léčitele Sergeje Lazareva. Proto jsem jedno z videí tohoto světoznámého léčitele vybrala na úvod této formy doplňkového vzdělávání.

Příběh S. Lazareva je mi blízký a souzním s ním i přesto, že ho v jeho rodné zemi označila určitá instituce duchovně zaostalých a nevědomých za sektáře. S obviňováním, osočováním, s útoky se setkávali a setkávají i dnes všichni ti, kteří přicházeli a přicházejí s novými objevy či novým poznáním z  duchovní oblasti a přinášejí lidstu převratná  poznáními a učení. Nejvýznamnější učení pro nás přinesl Ježíš  Kristus, na kterého se S. Lazarev také odvolává.

V každém století má odpor ustrašených a nevědomých sysifosů a jim podobných jinou formu. Jejich odpor je však marný a nemůže duchovní vývoj a poznání lidstva zastavit. V současné době je důkazem probíhající proces transformace vědomí lidstva, který již zasáhl každého člověka i přesto, že si toho mnozí nejsou ještě vědomi.

Poslouchejte pozorně a úsudek si udělejte sami.


Základní výukové video

Sergej Nikolajevič Lazarev – přednáška významného ruského psychologa, badatele, léčitele a spisovatele.

Vypoved lecitele from Zajimavosti on Vimeo.

 
 

 © Vytvořil: www.tomassedlak.cz