PORADNA hloubkové sebereflexe

1. Hloubková sebereflexe vede u žáka k odhalení hlubokých niterných prožitků, emocí, slabostí, nežádoucích vlastností, které se v různých momentech života projevily a opakovaně se vracejí. Je důležitá pro zdárný průběh transformačního procesu a slouží zároveň jako prevence psychospirituální krize.

2. Tato lekce je určena pro žáky:

  • kteří zdárně prošli všemi výukovými lekcemi vedenými osobním průvodcem,
  • kteří dlouhodobě zpracovávají své prožité životní události dle pokynů ze 3. lekce,
  • kteří sami nedokážou identifikovat ani najít příčinu toho, PROČ se nepříjemné situace v  jejich životě opakují a mohou tak zabránit jejich posunu do vyšších vibračních rovin.

3. Hloubkovou sebereflexi provádí duchovní průvodce při společném rozhovoru, který je veden přes skype, výjimečně přes telefon. Služba je poskytována pouze dospělým osobám (od 18-ti let). Využití zázemí domova je potřeba, protože se mohou v průběhu rozhovoru uvolňovat zastaralé emoční bloky. Průběh je individuální. Zajistěte si, aby vás během schůzky nerušila přítomnost jiné osoby, včetně dětí a rezervujte si 90 minut času.

4. Před objednáním služby hloubkové sebereflexe je třeba:

  • přečíst knihu Paměti léčitelky,
  • prostudovat knihu Záchranná síť duchovních poznání II. díl – pracovní kniha a aktivně a dlouhodobě s ní pracovat dle návodu na záložce
  • přečíst knihu o psychospirituální krizi v PDF verzi Reinkarnace bez opuštění těla,
  • prostudovat knihu Moderní etikoprevence a začít uplatňovat návody v praktickém životě

5. Pokud je před nebo při zahájení poradny shledána nedostatečná či nedokončená příprava, nebo rozladěný energetický systém, je služba Hloubkové sebereflexe odmítnuta.

6. Po obdržení vyplněného formuláře obdržíte během několika dnů e-mailem termín a několik přípravných otázek, jejichž odpovědi si v klidu domova do termínu zpracujete. Čekací lhůta na poradnu bývá podle situace cca 1-2 měsíce. Buďte prosím trpěliví. Na červenec a srpen termíny nepřiděluji, objednací formulář je ale možné vyplnit i během těchto měsíců.

7. Pokyny k platbě za Hloubkovou sebereflexi  (950,- Kč) Vám budou oznámeny po skončení poradny.


FORMULÁŘ OBJEDNÁNÍ hloubkové sebereflexe

 

Natočeno: 20.02.2021

 

Nová kniha Znovuzrození

 
 

 © SANOKUNDIO