PORADNA hloubkové sebereflexe

1. Hloubková sebereflexe vede u žáka k odhalení hlubokých niterných prožitků, emocí, slabostí, nežádoucích vlastností, které se v různých momentech života projevily a opakovaně se vrací. Je důležitá pro zdárný průběh transformačního procesu a slouží zároveň jako prevence psychospirituální krize.

2. Tato lekce je určena pro žáky:

  • kteří zdárně prošli všemi výukovými lekcemi vedené osobním průvodcem,
  • kteří dlouhodobě zpracovávají své prožité životní události dle pokynů z 3. lekce,
  • kteří sami nedokážou identifikovat ani najít příčinu toho, PROČ se nepříjemné situace v  jejich životě opakují a mohou tak zabránit jejich posunu do vyšších vibračních rovin.

3. Hloubkovou sebereflexi provádí duchovní průvodce pomocí vhledů při společném rozhovoru, který je veden přes skype, výjimečně přes telefon. Služba je poskytována pouze dospělým osobám (od 18-ti let). Využití zázemí domova je potřeba proto, že se mohou v průběhu rozhovoru uvolňovat zastaralé emoční bloky. Průběh je individuální. Zajistěte si, aby vás během schůzky nerušila přítomnost jiné osoby, včetně dětí a rezervujte si 90 minut času.

4. Před objednáním služby hloubkové sebereflexe je třeba:

  • přečíst knihu Paměti léčitelky,
  • prostudovat knihu Záchranná síť duchovních poznání II. díl – pracovní kniha a aktivně a dlouhodobě s ní pracovat dle návodu na záložce
  • přečíst knihu o psychospirituální krizi v PDF verzi Reinkarnace bez opuštění těla,
  • prostudovat pracovní sešit v PDF verzi Průvodce transformací očima duchovní léčitelky 1 a další navazující články na webu v sekci Průvodce transformací vědomí.

5. Pokud je při zahájení poradny shledána nedostatečná či nedokončená příprava žáka, je služba Hloubkové sebereflexe odmítnuta.

6. Po obdržení vyplněného formuláře následně obdržíte e-mailem termín a několik přípravných otázek, na které si v klidu domova odpovíte. Čekací lhůta na poradnu bývá podle situace cca 1-2 měsíce. Buďte prosím trpěliví. Na červenec a srpen termíny nepřiděluji, objednací formulář je ale možné vyplnit i během těchto měsíců.

7. Tři týdny před vaším termínem Hloubkové sebereflexe je třeba si objednat závěrečnou rozšířenou kontrolní diagnostiku (RKD), dle níž bude zřetelný Váš posun za uplynulé období absolvování výukového programu. Objednávkou je úhrada 500 Kč předem, poštovní poukázkou typu "C" na adresu: Jožka Wenkeová, Krajní 686, Zvole u Prahy, PSČ 252 45. Do zprávy pro příjemce uveďte: (např. RKD 1 osoba). O zprostředkování RKD požádejte svého osobního průvodce a potvrďte mu provedení platby.

7. Pokyny k platbě za Hloubkovou sebereflexi Vám budou oznámeny po skončení poradny.


FORMULÁŘ OBJEDNÁNÍ hloubkové sebereflexe


Vaše jméno a příjmení *:

Datum narození *:

Váš email *:

Váš telefon *:

Jméno Vašeho osobního průvodce *:

V jaké míře jste se zabýval svou sebereflexí? *:POTVRZUJI přípravu z knihy "Záchranná síť II.díl" *:

POTVRZUJI přečtení knihy "Paměti léčitelky" *:

POTVRZUJI přípravu z knihy "Reinkarnace bez opuštění těla" *:

POTVRZUJI přípravu z „Průvodce transformací“ *:

GDPR *:


Bezpečnostní kód opište do spodní kolonky *:

CAPTCHA* povinné položky

 
 

 © SANOKUNDIO