Varující statistiky nemocných

Doslovná citace z rozhlasového vysílání MUDr. Lebenharta, známého českého homeopata, ve kterém uvádí statistiky zdravotního stavu našeho obyvatelstva:

„Naše země má 10,5 milionu lidí. Za rok 2014 bylo u nás registrováno 450 000 onkologických pacientů. Kdyby fungovala prevence, tak by toto číslo nebylo tak obrovské. A ta čísla rok od roku dramaticky rostou. Máme 850 000 diabetiků, máme 2,5 milionu kardiaků, máme 0,5 milionu astmatiků, máme 200 000 lupenkářů – přitom lupénka není kožní onemocnění, to je další omyl medicíny, lupénka je většinou jaterní onemocnění, které se na kůži jen manifestuje. Máme 3 miliony alergiků, každý 3. člověk je alergik, 50 tisíc zánětů a různých dysfunkcí střevních – nefungují střeva, průjmy (10krát-15krát za den), máme 700 000 duševně strádajících lidí, 125 000 lidí bere plný invalidní důchod pro špatnou funkci pohybového aparátu.

Medicína nezná původ onemocnění. Žádný lékař vám neřekne, proč jste onemocněli. Onkolog vám neřekne, proč máte nádor v levé ledvině. On vám to neřekne, on to neví. Nikdo ho to nenaučil. Nikdo vám neřekne, proč máte astma, nikdo vám neřekne, proč máte diabetes, nikdo nic neví v podstatě, to je realita. A ty výsledky tomu odpovídají. Berete léky, léky, léky, ale nikdy se neuzdravíte. Lidé berou 15-18 druhů léků už třeba 10, 15 let a je jim čím dál hůř, pochopitelně. Takhle funguje medicína. Medicína se dala naprosto špatnou cestou. Cestou hmoty, chemie a ignoruje princip života, ignoruje základní životní zákony, vysmívá se starým východním moudrostem, jako je čínská tradiční medicína, jako je ajurvéda třeba a další a další medicíny, jenom se vysmívá a nemá výsledky. Nedávná statistika onkologická – pět let přežije 2 % lidí, ozařování, chemoterapii a ty jejich klasické metody. 2% mají úspěšnost. Tohle kdyby předváděla nějaká fabrika, tak prostě musí skončit.“

 
 

 © SANOKUNDIO