Transformace očima duchovní léčitelky 1

Autor:   Jožka Wenkeová


Vydáno: pouze v PDF verzi


Cena: formou příspěvku do dobročiné sbírky


Způsob objednání: objednávkový formulář pod zpovědí autorky


Poznámka: Pracovní sešit je pomůckou pro každého člena rodiny. Jednotlivé články odhalují duchovní tajemství a jsou plné rad, jak nejlépe procházet procesem transformace. Obsahují také návody, jak je možné řešit vzniklé zdravotní a vztahové krize, které transformační proces provázejí.


Zadní strana knižní obálky  

Milí přátelé,

přála bych si, aby vám soubory pracovních sešitů „Průvodce transformací“ a „Pohled na život“ sloužily spolu s mými ostatními knihami i poté, co moje duše jednou z vůle Boží odejde.  

Projekt SanoKunDio®, jehož jsou tyto pracovní sešity i knihy součástí, je Boží dílo, které jsem jen s radostí ztvárnila,  propůjčila mu své srdce i tvář a uvedla do života.  Jsem šťastná, že po sobě jednou zanechám odkaz, za který se nebudu muset stydět. Tím bude poslání mé duše v tomto životě naplněno.    

Tato praktická dílka jsem se rozhodla vytvořit při příležitosti svých sedmdesátých narozenin. Podkladem se stala moje životní cesta a duchovní transformace vědomí. Významné duchovní poznání a průpravu pro činnost duchovní léčitelky jsem získala v letech 2003 - 2008 během procesu mé duchovní transformace. Ta vyvrcholila v roce 2005 náročnou spontánní psychospirituální krizí. Bylo mi v té době 58 let. Několik měsíců jsem se nacházela v rozšířeném stavu vědomí s mnoha duchovními zážitky. Během tohoto Bohem řízeného procesu jsem byla také opakovaně přivedena na pokraj smrti, abych se v závěru této neuvěřitelné duchovní výuky dočkala milosti trvalého Božího uzdravení. Po všech útrapách, které jsem překonala jen s pomocí Boží, mi byly propůjčeny duchovní schopnosti, kterých si velice vážím. Vše, co jsem prožila, bylo přípravou pro mou službu uzdravování a osvobozování ve jménu pána Ježíše Krista. Duchovní poznání, zkušenosti a duchovní zážitky vytvořily mou skálopevnou víru v Boží uzdravující moc, bez níž by se náročná služba, kterou vykonávám, neobešla. Při své neuvěřitelné cestě k Bohu a s Bohem bez potřeby jakéhokoliv církevního prostředníka jsem také pochopila, že je mnohé jinak, než se všeobecně hlásá v církvi. Pochopila jsem, že pro spojení s Bohem prostředníka nikdo nepotřebuje.

   Díky Božímu vnuknutí jsem v roce 2003 založila nadčasový projekt, dnes má již přiléhavý název SanoKunDio®, v překladu Zdraví s Bohem. Významnou a také neoddělitelnou součástí projektu je Rodinná výuka duchovního sebeuzdravování, která je zároveň přípravou pro potřebné životní změny související s procesem duchovní transformace vědomí.
   Pro zdárný průběh vaší duchovní transformace, která je pro vás již připravena, byste se mohli nechat inspirovat mým příběhem. Svěřila jsem se plně pod Boží vedení i ochranu a odstranila vše, co by mé přímé propojení s touto všemohoucí, vševědoucí a uzdravující silou narušovalo. Právě to mi umožnilo mít Boží pomoc vždy nablízku. Dodnes Bohu za jeho milosti, které mě zachránily, děkuji.


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena. pro veškerý obsah těchto stránek.

Po odeslání formuláře se pod textem objeví POTVRZENÍ o jeho přijetí.

 


Vaše jméno a příjmení *:

Váš email *:

Váš telefon *:

Jak jste se o nás dozvěděli? *:

Upozornění *:


GDPR *:


Bezpečnostní kód opište do spodní kolonky *:

CAPTCHA* povinné položky

 

Natočeno: 20.02.2021

 

Nová kniha Znovuzrození

 
 

 © SANOKUNDIO