Inspirace pro absolventy výuky SanoKunDio®

    Pořídila jsem si přírodní zahradu o rozloze cca 4000 m2. Místo mě zaujalo zejména svými vibracemi s příznivými harmonizačními  a uzemňujícími účinky. Nachází se v biokoridoru, uprostřed CHKO, v malebném území v blízkosti Prahy mezi řekou Vltavou a Sázavou. Nejbližší okolí dává příležitost k ozdravným turistickým vycházkám a koupání ve Vltavě. Krásná krajina s úchvatnými výhledy na meandry řeky Vltavy přispívá uzdravování duše. (viz foto).

Zahrada není součástí mé podnikatelské činnosti a neslouží komerčním účelům. Kromě plnění její základní funkce bude využívána také pro podporu mého zdraví, zdraví mých rodinných příslušníků a také mých blízkých přátel, kteří mně pomáhají s její rekultivací a přestavbou. Bez jejich pomoci bych se neobešla.

Poznatky získané během mé dlouholeté praxe jsem na zahradě zúročila k vytvoření souboru osvědčených preventivních i ozdravných prvků pro dosažení harmonie těla, mysli i duše. Tato vzorová zahrada poskytne také inspiraci pro absolventy výukového programu projektu, postupně se stane oázou ticha a klidu, který je nutný pro zdárné překonání procesu transformace. Věřím, že tento záměr některé absolventy zaujme natolik, že mé dílo zduplikují a vytvoří si tyto rodinné energetické "lázně" pod širým nebem na vlastní zahradě také.

Dosažení energetické rovnováhy je nezbytné, pokud se chce člověk skutečně uzdravit. Rodinné energetické "lázně" jsou spolu s duchovním sebeuzdravováním součástí vize SanoKunDio®. Jsou protipólem lázeňských pobytů, při kterých svěřují lidé své nemocné tělo druhým, aby se starali o jejich nemoc.

S podmínkami inspirativní návštěvy zahrady bude možné se seznámit až po dokončení všech prací na adrese stastna@centraprozdravi.cz

Krásná okolní krajina

Dotváříme prvky enegetické zóny

 
 
 

 © SANOKUNDIO