PROTISTRESOVÁ TERAPIE

Při samostudiu se potřebujete maximálně soustředit, abyste informace a duchovní poznání dobře vstřebali a následně vše uvedli do praxe. Na pomoc jsem pro vás vytvořila tuto FOTO - RELAXACI, která je  zároveň i PROTISTRESOVOU TERAPIÍ. Navodí vám potřebný klid a potěší vaši duši vždy, kdykoliv si jí dopřejete. Je to duchovní energetická podpora, ke které je vhodné se opakovaně vracet. Slouží žákům  projektu SanoKunDio®, ale i zájemcům, kteří se rozhodují do výuky teprve vstoupit a studují tyto webové stránky.

 Děkuji Bohu za to, že mohu žít v sepětí s přírodou, že se má duše může radovat z její krásy, která mě každý den obklopuje, posiluje, dodává energii Božího světla a uklidňuje. O tuto krásu a klid se nyní s vámi podělím. Postupujte přesně podle návodu.

Potěšte se pohledem na zátiší a nádheru květů, které pěstuji v mé přírodní zahradě. Každou fotografii si zvětšete  a uvidíte na květech i včelky, čmeláky, motýly, berušky, pavoučky i jiná zvířátka. Všichni jsou to pomocníci Boží, kteří lidem slouží a rozdávají radost.

Fotografie jsem pořizovala s radostí v duši, s láskou k Božímu dílu přírody i všem živým tvorům, kteří v ní žijí. Proto k vám z nich nyní může proudit čistá energie Božího světla, kterým jsou prozářeny.  Od  mé šťastné duše vycházejí i textíky pod fotografiemi. Nejprve vždy přečtěte textík a pak se dlouze zadívejte na snímek. Když se dostaví příjemný pocit štěstí a radosti, bude to tím, že se právě pro tuto chvíli propojily i naše duše.

Pokud si dopřejete foto-terapii každý den alespoň s devíti snímky, budete mile překvapeni blahodárným klidem, který vámi bude prostupovat. Pravidelné přijímání vyzařující energie přírody se pro vás stane příjemnou součástí vašeho duchovního sebeuzdravování. Na zcela posledním snímku vás navedu, jak máte pokaždé svou terapii ukončit. Čeká tam na vás také požehnání.

Příroda má kouzelnou moc, spojte se s ní, abyste byli Bohu blíž.


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena pro veškerý obsah těchto stránek.

Listnáče - nepotřebují kalendář, vědí že je podzim i bez nás
 
Západ slunce - krásný efekt
 
Západ slunce - říkám si, ještě že mě Bůh svěřil do péče tento kus přírody.
 
Západ slunce
 
Rok 2015 - Velikonoční překvapení, na louce už raší narcisky.
 
Vzadu v lese se choulí můj léčitelský domeček, naplněný Božím světlem.
 
Občas ke mně přichází na návštěvu Jersy - milá a oddaná - správný služebník Boží. Vypadá, jakoby tentokrát přišla na vyrovnání čaker.Uvidíme.
 
No a tohle je krásná kytice od mých přátel z projektu. Jsou to květiny k mým šedesátinám, které už ale uvadly před mnoha lety. Co se dá dělat, čas se nezastaví.
 
Vítám vás u mě doma. Nyní si můžete procvičit svou představivost. Pohodlně se usaďte, dáme si spolu můj bylinkový čaj používaný při modlitbě. Vybavte si při něm vůni bylin -  meduňky,šanty mateřídoušky,levandule,měsíčku,slezu,divizny, 
dobromysli a máty. Až dopijete, nezapomeňte poděkovat v modlitbě všem květům za energii, kterou vám předaly pro klid vaší duše. Děkuji vám za návštěvu mé zahrady a věřím, že jí opět rádi navštívíte. Bůh vám žehnej.
 
 

<<  <  10  11  12  13  14  15  > >>

 

Natočeno: 20.02.2021

 

Nová kniha Znovuzrození

 
 

 © SANOKUNDIO