PROTISTRESOVÁ TERAPIE

Při samostudiu se potřebujete maximálně soustředit, abyste informace a duchovní poznání dobře vstřebali a následně vše uvedli do praxe. Na pomoc jsem pro vás vytvořila tuto FOTO - RELAXACI, která je  zároveň i PROTISTRESOVOU TERAPIÍ. Navodí vám potřebný klid a potěší vaši duši vždy, kdykoliv si jí dopřejete. Je to duchovní energetická podpora, ke které je vhodné se opakovaně vracet. Slouží žákům  projektu SanoKunDio®, ale i zájemcům, kteří se rozhodují do výuky teprve vstoupit a studují tyto webové stránky.

 Děkuji Bohu za to, že mohu žít v sepětí s přírodou, že se má duše může radovat z její krásy, která mě každý den obklopuje, posiluje, dodává energii Božího světla a uklidňuje. O tuto krásu a klid se nyní s vámi podělím. Postupujte přesně podle návodu.

Potěšte se pohledem na zátiší a nádheru květů, které pěstuji v mé přírodní zahradě. Každou fotografii si zvětšete  a uvidíte na květech i včelky, čmeláky, motýly, berušky, pavoučky i jiná zvířátka. Všichni jsou to pomocníci Boží, kteří lidem slouží a rozdávají radost.

Fotografie jsem pořizovala s radostí v duši, s láskou k Božímu dílu přírody i všem živým tvorům, kteří v ní žijí. Proto k vám z nich nyní může proudit čistá energie Božího světla, kterým jsou prozářeny.  Od  mé šťastné duše vycházejí i textíky pod fotografiemi. Nejprve vždy přečtěte textík a pak se dlouze zadívejte na snímek. Když se dostaví příjemný pocit štěstí a radosti, bude to tím, že se právě pro tuto chvíli propojily i naše duše.

Pokud si dopřejete foto-terapii každý den alespoň s devíti snímky, budete mile překvapeni blahodárným klidem, který vámi bude prostupovat. Pravidelné přijímání vyzařující energie přírody se pro vás stane příjemnou součástí vašeho duchovního sebeuzdravování. Na zcela posledním snímku vás navedu, jak máte pokaždé svou terapii ukončit. Čeká tam na vás také požehnání.

Příroda má kouzelnou moc, spojte se s ní, abyste byli Bohu blíž.


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena pro veškerý obsah těchto stránek.

Stinný záhon u potůčku s dětským andílkem, který se přišel posadit k táboráku.
 
Ptačí restaurace s výčepem - ať se mají ptáčkové u mě dobře.
 
hřiby - rostou v mém malém lesíku, ale zatím ještě nevědí, že z nich bude oběd.
 
Srnky - přicházejí se pochlubit se svými koloušky.
 
Srnky jsou krásné, vznešené a milé
 
Srnky - často si lehnou na kraji obilí přímo před mými okny a odpočívají. Stále na stejném místě. Vždy děkuji Bohu, že je ke mě přivádí.
 
Toto je hýl, ale přilétá ke mě 23 druhů ptačích strávníků. V létě se mi starají o zahradu, ale podle toho jak se to vezme. Nic jim ale nezazlívám.
 
Ptáčkové - jsou stále při chuti.Přilétají 4 druhy sýkorek,hýlové,dlaskové,pěnkavy,zvonkové,špačci,
vrabci,stehlíci,strnad,brhlík, mlynaříci,drozdi,
kosáci,červenka,žluna,datel,strakapoud,sojky,čížkové ale také holub hřivnáč a bažant.
 
Brhlíci v altánku, aby na ně nepršelo. Co bych pro ně neudělala.
 
 

<<  <  9  10  11  12  13  14  15  > >>

 
 
 

 © SANOKUNDIO