PRŮVODCE TRANSFORMACE VĚDOMÍ

Tento průvodce je určen vám, kteří jste již pochopili, že je nejvyšší čas zahájit svou přeměnu, dát do pořádku svůj život, zbavit se zbytečných zátěží a stát se lepšími lidmi. Je určen vám, kteří toužíte prospět své duši a pozvednout ji vibračně výše. Vám, kteří jste připraveni překonávat s pomocí Boží překážky a zkoušky, které vám vstoupí do cesty. Vám rodičům, kterým záleží na tom, abyste se posunuli na vyšší vibrační úroveň, na které se nacházejí vaše děti. Je určen rodinám, které se rozhodly procházet transformačním procesem jako jeden celek, ve vzájemné energetické harmonii a lásce.

Na pomoc jsou vám tištěné knihy i knihy v PDF verzi. Doporučujeme se ke knihám vracet, najdete v nich cenné rady a odpovědi na vaše dotazy. Poučte se z našich zkušeností a zážitků z psychospirituální krize. Prožili jsme neuvěřitelné stavy, ale vše jsme s pomocí Boží překonali.

Články budeme do Průvodce postupně přidávat, aby vás procesem transformace provázely. Doporučujeme tohoto Průvodce pravidelně sledovat a ke článkům se také vracet. Seznámí vás i s duchovními zákonitostmi, pravidly a ději, které nelze logicky vysvětlit, ale pouze přijmout s vírou, že vše, co se děje, je pro vaše dobro. Modlete se k Bohu a děkujte, že je stále s vámi. Nezapomeňte však, že je nám dáno vždy podle naší zásluhy.

Bůh žehnej vaší cestě.

 
 

 © SANOKUNDIO