Beseda na vaše objednání

 • Na Besedě získáte také informace o sebeuzdravování dospělých a svépomocném uzdravování nezletilých dětí (i domácích mazlíčků), bez nutnosti používat přírodní přípravky, chemické léky, lékařská vyšetření a zásahy. Seznámíme vás také s možností vytvořit si vlastní „Rodinné centrum zdraví“, kde se pro vás může stát tato praxe běžnou záležitostí, tak jako v rodinách, které se již staly součástí projektu „Centra pro zdraví". Představíme vám také s příběhy uzdravených jednotlivců i celých rodin. Toto revoluční uzdravování propojené s Etikoprevencí lze pro jeho efektivitu a jednoduchost označit jako „léčení budoucnosti“.
 • Besedy pořádáme buď z naší iniciativy anebo pořádáme Besedy za určitých podmínek na vaše objednání. Může se konat u vás doma pro skupinu rodičů či přátel, nebo na jiném vámi zvoleném místě. Velmi vhodné je uspořádat Besedu ve školkách a ve školách pro pedagogy a rodiče. Informace mohou být prospěšné také pro sportovce, podnikatele, kluby seniorů nebo jiné zájmové skupiny.
 • Téma uspokojí každého člověka, který chce sebe i své děti uchránit od rizika vzniku různých typů závislostí, zejména nebezpečí vedlejších účinků lékových drog a návyku na jejich užívání.
 • Beseda je určena zejména těm, kteří zjišťují, že současné léčení nevede ke skutečnému uzdravení a proto hledají jinou cestu.
 • Besedy jsme se rozhodli pořádat z toho důvodu, že si uvědomujeme, jak vážná je situace  v této oblasti, jak ohrožené jsou děti a hlavně, jak velká neznalost skutečných příčin vzniku zdravotních problémů a poruch panuje mezi veřejností i lékaři.

      Podmínky pro uspořádání Besedy na objednání

 • Základní podmínkou pro uspořádání Besedy v rodinném prostředí je vážný zájem o vstup do projektu, účast minimálně 12 osob. Beseda pro veřejnost - minimálně 25 osob.
 • Besedu povede Průvodce etikoprevence projektu „Centra pro zdraví“, který působí nejblíže místu, kde se bude Beseda konat.
 • Na základě vyplněného objednacího formuláře bude stanovena výše zálohy odpovídající nákladům na dopravu do místa konání a zpět s výjimkou případu, kdy se Beseda koná v místě působení průvodce.
 • Platba zálohy předem se provádí poštovní poukázkou typu „C“. Výše zálohy, adresa příjemce a návrh termínu Besedy bude objednavateli oznámen po přijetí vyplněného formuláře.
 • Vstupné na Besedu je dobrovolné.
 • Před vyplněním formuláře si důkladně pročtěte naše webové stránky, abyste si byli jisti tím, že vše, čím projekt lidem prospívá, vás skutečně zajímá.
 • Níže uvedený FORMULÁŘ vyplňte a odešlete jej ke zpracování.                                                                                                                                                                   Rádi vás poznáme.

Po odeslání formuláře najdete pod tímto textem POTVRZENÍ o přijetí ke zpracování.


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena. pro veškerý obsah těchto stránek.


Vaše jméno a příjmení *:

Váš email *:

Váš telefon *:

Souhlasíte s podmínkami pro uspořádání besedy? *:

Počet účastníků *:

Pro koho chcete besedu uspořádat *:

Místo a adresa konání besedy *:

Jak jste se o nás dozvěděli? *:

Bezpečnostní kod opište do spodní kolonky *:

CAPTCHA* povinné položky

 
 

 © Vytvořil: www.tomassedlak.cz