Terapie se v současné době neprovádí!

INFO před vyplněním formuláře

1. Poradní kruh (PK), na který vaši rodinu zvu, bude přípravou pro dálkový energetický zásah (EZ). Má svá pravidla, která je třeba dodržovat. Každý účastník dostane příležitost vyslovit se k problematice, kterou je třeba v rodině vyřešit. Pozvání vychází z výsledku vstupní diagnostiky.

2. Jedná se o společnou léčebnou terapii v případě, že je někdo v rodině zatížen více či méně některou ze závislostí (PC, mobil, počítačové hry, hrací automaty, legální či nelegální drogy a jiné). Každý takový případ má negativní dopad na ostatní členy rodiny a žádný se neobejde bez toho, že by se na uzdravení jednoho člena podíleli i ostatní.

3. Nejde jen o stav, ve kterém se závislý momentálně nachází, ale jde o to, kam ho závislost i celou rodinu postupem času dovede. U dětí to bývají poruchy spánku a učení, nezájem o okolní svět, psychické problémy, vedlejší účinky podávaných chemických léků. U dospělých se navíc přidává stres, zoufalství a beznaděj, znásilňování, agrese, dluhy, rozvody a tomu je třeba v počátečním stádiu předejít.  Je to problém, ke kterému potřebují přistoupit všichni členové rodiny s plnou vážností.

4. Poradní kruh se pořádá pouze pro jednu rodinu s dětmi od 12-ti let. Účastnit se potřebují všichni členové rodiny. Postoj účastníků rozhodne o tom, zda bude následovat energetický zásah.

5. Pro rodinu se vyplní pouze jeden formulář. Poplatek za (PK) je třeba zaplatit předem a den platby uvést v objednacím formuláři. Pokyny k platbě jsou uvedeny v aktuálním ceníku. Po obdržení vaší platby a přijetí vyplněného objednacího formuláře vám oznámíme e-mailovou zprávou termín a adresu konání poradního kruhu.


Rodina nebo přijmení partnerů *:

Počet dětí od 12 let *:

Váš email *:

Váš telefon *:

Jste si vědomi, že trpíte některou závislostí vy nebo vaše děti? Pokud ano, uveďte které. *:

Máte-li závislost, pokusili jste se ji nějakým způsobem odstranit? Pokud ano, uveďte jak.:

DATUM uhrazení poplatku za účast rodiny na poradním kruhu *:

Upozornění *:


GDPR *:


Bezpečnostní kód opište do spodní kolonky *:

CAPTCHA* povinné položky

 

Natočeno: 20.02.2021

 

Nová kniha Znovuzrození

 
 

 © SANOKUNDIO