Jožka Wenkeová - od zoufalství k radosti

    Po těžkých útrapách provázejících mé spirituální otevření mi byl ve věku 58 let propůjčen od Boha dar diagnostikování energetických a duchovních příčin nemocí, dar osvobozování lidí od napadení temnými duchovními bytostmi a dar uzdravování s pomocí modlitby. Takto sloužím Bohu již 12 let.  Pomáhám lidem, kteří se nedočkali pomoci od moderní ani alternativní medicíny, a také těm, kteří odmítají lékové drogy. S radostí se věnuji  realizaci projektu, duchovnímu bádání a píšu o tom knihy.

    Mému spirituálnímu otevření předcházelo mnoho životních útrap i bezvýsledné léčení moderní medicínou. Rozhodla jsem se spálit za sebou všechny mosty a uvedla do života řadu změn. Vysadila jsem všechny chemické léky a injekce na utlumování bolestí. Zrušila jsem návštěvy lékařských ordinací, odmítla všechny další vyšetřovací metody i preventivní prohlídky. Změnila jsem stravu, do jídelníčku přidala doplňkovou výživu a zařadila více pohybu. Byla jsem připravena najít cestu, jak se uzdravit sama. K mému překvapení během měsíce zmizely mé dlouholeté bolesti. Po několika letech se však začaly objevovat další problémy. Alternativní metody, kterým jsem se také věnovala, fungovaly opět jen dočasně. Celý proces vyvrcholil mou psychospirituální krizí. Po jejím překonání jsem zažila své duchovní uzdravení.

Současně s mým uzdravením mi byla vnuknuta myšlenka vytvořit projekt, který bude poskytovat komplexní služby duchovního uzdravování, zajišťovat výuku duchovního sebeuzdravování, moderní etikoprevence a výuku péče o fyzické tělo. Nastíněna mi byla vize jeho dalšího rozvoje. Ujala jsem se tohoto úkolu s plnou vážností a uvědomila si, že se ode mne nežádá "pouhé" uzdravování jednotlivců, ale že jsem byla připravována pro plnění významné mise. Představit veřejnosti duchovní uzdravování jako "léčení budoucnosti",  v rámci projektu poskytovat uvedené, zcela originální služby a zajistit pro ně přidělení  ochranné známky.

Svou neuvěřitelnou cestu k Bohu, obdivuhodná uzdravení lidí, kteří se na mne obraceli o pomoc, a další duchovní poznání jsem popsala ve svých knihách. Pokud se chcete dozvědět více, máte možnost, vše je uvedeno v mé knize "Paměti léčitelky", kterou je možné si objednat v PDF verzi.

Založila jsem vlastní vydavatelství s přiléhavým názevem Bude líp! a na vytištění knih jsem obětovala své úspory. Obětí, které jsem v životě přinášela, bylo mnoho, ale právě díky nim se mohl splnit můj celoživotní sen pomáhat lidem. Díky Bohu mohu odkrývat lidstvu další duchovní tajemství, spojená s jeho vývojem. Jsem šťastná, že jednou zanechám po sobě odkaz, za který se nebudu muset stydět. Tím bude můj život naplněn.

Děkuji všemohoucímu Bohu za to, že mě povolal k této nelehké, ale krásné službě. Děkuji za všechna Boží požehnání.


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena. pro veškerý obsah těchto stránek.

 
 

 © Vytvořil: www.tomassedlak.cz