Brigády - úklid a rekultivace zahrady

První etapa se uskutečnila 6.-7. a 14. dubna a zahájila ji první skupina dobrovolníků z řad žáků projektu. Byl to velmi náročný úklid, prováděný v rámci celorepublikové akce "Ukliďme česko". Náš úklidový a zahradnický tým: Tomáš Sedlák, Milouš Berný, Matěj Bárta, Pavel Vít, Martin Kleiner, Jirka Kejval, Zuzka Šťastná, Tamara Klofandová, Jožka Wenkeová, Lubor Niederle st. a ml. Všem zúčastněným patří velký dík.

Podívejte se ve fotogalerii, v jakém stavu byla zahrada před započetím akce. Odvozila se svépomocí tuna odpadu, kterou nashromáždil předchozí majitel. Většina přírody byla od zátěže osvobozena, ale budou muset následovat ještě další práce s odvozem, dočišťováním a celkovou revitalizací, abychom mohli rozšířenou vizi projektu SanoKunDio® plně realizovat.

Pokud se chcete účastnit brigády a později i ozdravných setkání, ověřte si nejprve, zda splňujete podmínky uvedené v Etickém kodexu, protože projekt i výukový program prošel v nedávné době reorganizací. V případě nejasností kontaktujte nejprve průvodce Etikoprevence na adrese klofandova@centraprozdravi.cz

Před první fází úklidu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<< <  1  2  3  > >>

 
 

 © SANOKUNDIO