Místo setkávání absolventů SanoKunDio®

    S radostí oznamuji, že jsem pořídila přírodní zahradu o rozloze cca 4000 m2, kterou budou moci spolu se mnou využívat úspěšní absolventi výuky projektu SanoKunDio®  jako Energetivké "lázně" pod širým nebem. Tyto Energetické "lázně" nemají nic společného s dlouhodobými tradičními lázeňskými pobyty, do kterých jezdí nemocní lidé na doporučení lékařů jako doplněk chemického léčení. Nejsou určeny k léčení nemocných, ale slouží lidem, kteří se s pomocí projektu uzdravili vlastním přičiněním tím, že odstranili příčiny svých nemocí a problémů. Návštěvou Energetických "lázní." si působením vysokého energetického vyzařování přírodních a duchovních sil své zdraví udržují a tím se také posouvají duchovně výše. Pobyt je spojen s péčí o zahradu, což umocňuje potřebné uzemňování v procesu transformace.

Jedná se o zcela revoluční pojekt vlastní péči o zdraví těla, mysli a duše.Tato zahrada, o kterou se budeme také společně starat, se pro nás stane oázou ticha a klidu. Místem intenzivní energetické harmonizace kam se budeme rádi vracet, abychom načerpali nové síly pro zdárné překonání procesu transformace.

Místo mě zaujalo zejména svými vysokými vibracemi s příznivými uzdravujícími a uzemňujícími účinky. Nachází se v biokoridoru, uprostřed CHKO, v malebném území v blízkosti Prahy mezi řekou Vltavou a Sázavou. Nejbližší okolí dává příležitost k ozdravným turistickým vycházkám a koupání ve Vltavě. Krásná krajina s úchvatnými výhledy na meandry řeky Vltavy přispívá uzdravování duše. (viz foto).

Pokud jste ukončili výuku projektu SanoKunDio®, seznamte se s podmínkami týkající se možného zařazení mezi pokročilé žáky. Počet žáků je omezen a kapacita je momentálně naplněna V případě zájmu nebo kontaktujte pro bližší ibformace průvodce Etikoprevence na adrese klofandova@centraprozdravi.cz

Krásná okolní krajina

Dotváříme prvky enegetické zóny

 
 
 

 © SANOKUNDIO