Místo setkávání SanoKunDio®

    S radostí oznamuji všem, že jsem pořídila přírodní zahradu o rozloze cca 4000 m2, která bude sloužit absolventům výuky projektu SanoKunDio®  k pořádání tzv. "Poradních kruhů" a ozdravných setkání pod širým nebem.Tato zahrada, o kterou se budeme společně starat se pro nás stane oazou klidu, kam se budeme rádi vracet, abychom načerpali nové síly pro zdárné překonání transformačního procesu.

Místo mě zaujalo zejména svými vysokými vibracemi s příznivými uzdravujícími a uzemňujícími účinky. Nachází se v obci Krňany, v biokoridoru, uprostřed CHKO, v malebném území mezi řekou Vltavou a Sázavou. Nejbližší okolí dává přílžitost k ozdravným turistickým vycházkám a koupání ve Vltavě. Krásná krajina s úchvatnými vyhledy na meandry řeky Vltavy přispívá uzdravování duše. (viz foto).

Seznamte se se záměry pořádaných akcí a s dalšími důležitými podrobnostmi, abyste zjistili zda splňujete podmínky účasti na akcích a posoudili zda se k této nabídce s radostí připojíte a budete toto místo SanoKunDio® spolu s námi vytvářet a zušlechťovat.

Duben 2019 - po první fázi úklidu stráně

Květen 2019

Okolní krajina

 
 

 © SANOKUNDIO