Paměti léčitelky

Autor:   Jožka Wenkeová


Vydáno: (2013) Kniha je v tištěné podobě rozebrána pošleme vám odkaz pro stažení v PDF verzi.


Cena: 160,-  Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Nejsem plátce DPH.

• Převodem na účet KB 4698980247/0100. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení –  Paměti - PDF). Daňový doklad na vyžádání.


Způsob objednání: objednávkový formulář pod recenzí


Tato kniha je učebnicí a zároveň zajišťuje důležitou přípravu před vstupem do projektu.

Poznámka: díky této inspirativní autobiografii máte možnost poznat život autorky projektu a její cestu, která ji dovedla až k duchovnímu uzdravování. Poznejte člověka, kterému Bůh svěřil vytvoření tohoto projektu a kterého máte příležitost žádat o pomoc. Kniha je doplněná neznámými poučeními pro běžný život. Osvědčila se také jako dárek pro duchovně neprobuzené. Slouží také jako příprava před hloubkovou sebereflexí.


Recenze knihy

Tato neobvyklá recenze pod názvem Tajemný vzkaz je také důkazem toho, jak je člověk nevědomý, pokud si myslí, že řídí svůj život, že je svým vlastním pánem nebo dokonce pánem světa. Je to velký omyl, protože jsme jen malí broučci ve vesmíru, kteří jsou v ohrožení stejně tak jako jsou ohroženi mravenci, pokud se člověk rozhodne zaútočit na jejich mraveniště. Jsme tak malí, že si musíme dávat velký pozor na to, abychom  proti sobě nepopudili vesmírné síly, které by nám mohly způsobit stejnou pohromu, jaká by nastala v mraveništi naším nešetrným zásahem. Potřebujeme si zasloužit ochranu nejmocnější, tvůrčí, uzdravující a řídící síly vesmíru, která ovládá život všech živočichů na Zemi, tedy i člověka, protože je pouze jedním z nich. Potřebujeme s pokorou přijmout, že jsme pod drobnohledem, který nevidíme, ale on vidí nás.
Další komentář není třeba, vše si již musíte domyslet sami. Tato autobiografie vám v tom bude nápomocna.


Objednací formulář

Po odeslání formuláře najdete pod tímto textem POTVRZENÍ o přijetí ke zpracování.


Vaše jméno a příjmení *:

Váš email *:

Telefon *:

Jak jste se o nás dozvěděli? *:

Datum provedení platby *:

Upozornění *:


GDPR *:


Bezpečnostní kód opište do spodní kolonky *:

CAPTCHA* povinné položky

 

Natočeno: 20.02.2021

 

Nová kniha Znovuzrození

 
 

 © SANOKUNDIO