KOMPLETNÍ EDICE - 7 knih

Kniha Paměti léčitelky a Jak se rodí duchovní léčitel jsou v tištěné podobě rozebrány, pošleme vám odkaz pro stažení v PDF verzi. Ostatní odešleme Českou poštou.

Autor:   Jožka Wenkeová


Vydání: 2010 -  2019 (1 - 3. vydání)


Cena celkem: 1.580,- (poštovné a balné vám neúčtujeme) Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Nejsem plátce DPH.

• Převodem na účet KB 4698980247/0100. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení – edice). Daňový doklad na vyžádání. Knihy odesíláme 1 x týdně.


Způsob objednání:  objednávkový  formulář


Kompletní edice obsahuje 4 knihy - učebnice, které slouží jako příprava před vstupem do projektu a 3 knižní příručky, které je potřeba mít k dispozici ihned po dálkovém energetickém zásahu provedém duchovní léčitelkou. Jsou plné návodů pro následnou každodenní praxi. Pokud vstupujete do projektu, doporučuji vám využít možnost objednání celé edice za zvýhodněných podmínek bez poštovného. 

Přiblížení obsahu knih a recenze si můžete přečíst u objednávek jednotlivých knih.

Každá kniha této edice rozvíjí obsah ostatních, a tak vzniká ucelený vzdělávací celek pro celý výukový program. Tímto způsobem se postupně vytváří neobvyklé duchovní vedení, které je stále na dosah ruky, abyste se k němu mohli opakovaně vracet a najít v něm odpovědi na své otázky. Bude vám ukazovat cestu, po které můžete bezpečně kráčet za zdrojem vašeho života sami, aniž byste museli vydávat peníze za další služby nebo semináře, kurzy a různá zasvěcení, které se v ČR nabízejí.

Pod tímto duchovním vedením budete postupovat krok za krokem a světelný zdroj, ke kterému je třeba se přibližovat, vás bude zároveň uzdravovat podle toho, jak si to svým životem zasloužíte. Knihy vás navedou, jak máte uplatnit získané duchovní poznání v každodenním životě, abyste mohli pro své zdraví a životní pohodu využívat pomoc nejmocnější síly vesmíru - pomoc Boží. Ukážou vám cestu, jak se dopracovat k přirozenému zdraví těla i duše bez lékových drog a jak si tento stav udržovat, abyste se stali zcela nezávislými na pomoci druhých lidí. Odhalí vám tajemství duchovního uzdravování a sebeuzdravování s pomocí víry a modlitby. Duchovní požehnání pro tuto cestu získáte při dálkovém energetickém zásahu provedeném duchovní léčitelkou.

Učebnice i knižní příručky se pro vás stanou prostředníkem Božího vedení, které se také podílelo na jejich vzniku. Nedoporučuji knihy přeposílat a půjčovat mimo domov.

Každá kniha je originálem, ani jedna nepředává nic, co by bylo pouze naučené. Žádná část textu není převzata od jiného knižního autora ani z žádné přednášky. Proto pokud již patříte mezi "hledající" a chcete se posunout v duchovním vývoji, neobávejte se, že v knihách najdete pouze to, co již znáte.

Každá kniha je jedinečná svým obsahem, který je zároveň biblioterapií (uzdravující četbou). Přináší mnohá duchovní poznání života nadpozemského i poučení a rady pro život pozemský. Věřte, že každou z nich budete číst jedním dechem.


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena pro veškerý obsah těchto stránek.                                                               

    

 
 
 

 © SANOKUNDIO