Jak se rodí duchovní léčitel

Autor:   Jožka Wenkeová


Vydání: 2015 (1. vydání) Kniha je v tištěné podobě rozebrána pošleme vám odkaz pro stažení v PDF verzi.


Cena:  240,-  Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Nejsem plátce DPH.

• Převodem na účet KB 4698980247/0100. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení – JRD (pdf). Daňový doklad na vyžádání.


Tato kniha je učebnicí a zároveň zajišťuje důležitou přípravu před vstupem do projektu.

Pokud jste někdy pochybovali o duchovním léčení i o  duchovních léčitelích, pak v této knize najdete všechna potřebná vysvětlení a ještě mnohem více, než byste očekávali.

Knihu jsem obohatila jedinečnými diagnostickými obrazy případů z mé praxe. Nahlédnete do aury jednotlivých členů různých rodin. Poznáte jejich vzájemné energetické propojení, příznivé i nepříznivé v případech energetického upírství. Každý diagnostický obraz je doplněn anonymním komentářem. Uvidíte to, co není schopno vidět lidské oko ani lékařské přístroje, skryté příčiny nemocí, které můžu jenom díky Božímu daru diagnostikovat svým vnitřním zrakem.


Tato kniha má za úkol osvětlit lidem, kdo jsou duchovní léčitelé a jak se jimi stávají. Odpovídá na otázky, na které lidé neznají odpovědi. Kniha vysvětluje, jak je možné, že službu duchovního léčitele může vykonávat člověk, jehož původní profese je této službě na hony vzdálená. Objasňuje, jak je možné, že se může stát duchovním léčitelem i prostý člověk bez vzdělání, co ho k této službě opravňuje, proč nemůže předložit žádné oprávnění a proč mu nemůže být vystaveno. Je zde také popsáno, v čem se duchovní léčitel odlišuje od člověka zabývajícího se přírodním léčením.

Kniha také vysvětluje, co brání tomu, aby se duchovním léčitelem z vůle Boží stal zdravotník, který se věnuje své profesi, a proč není spolupráce zdravotníků s takovým duchovním léčitelem možná. Částečně odkrývá tajemství duchovního uzdravování a sebeuzdravování s pomocí Boží a vysvětlení působení této nejmocnější síly vesmíru, která řídí všechny živé tvory včetně člověka.

Kniha přináší poselství, a to je nyní vysláno k lidem. Je satisfakcí duchovních léčitelů z vůle Boží, kteří  nemohou očistit před veřejností ani v médiích svou neprávem pošpiněnou pověst, protože není vůle Boží, aby se takto ponižovali.                      


Objednací formulář

Po odeslání formuláře najdete pod tímto textem POTVRZENÍ o přijetí ke zpracování.


Vaše jméno a příjmení *:

Váš email *:

Telefon *:

Jak jste se o nás dozvěděli? *:

Datum provedení platby *:

Upozornění *:


GDPR *:


Bezpečnostní kód opište do spodní kolonky *:

CAPTCHA* povinné položky

 

Natočeno: 20.02.2021

 

Nová kniha Znovuzrození

 
 

 © SANOKUNDIO