OBJEDNACÍ FORMULÁŘ - vnitřní uzdravení traumatických vzpomínek

1. Dálkový duchovní zásah VNITŘNÍHO UZDRAVENÍ je obdobou dálkového zásahu duchovního léčitele. Provádí ho duchovní průvodce a předchází mu společný rozhovor přes skype. Je určen pouze žákům projektu, kteří zdárně prošli celým výukovým programem.

2. Vnitřní uzdravení je důležitou součástí léčby duše zvláště u lidí s dopady traumatických zážitků prožitých v raném dětství, dospívání, partnerství či manželství, které se nedaří svépomocí odstranit. 

3. Na tento dálkový zásah je třeba se připravit vlastní dlouhodobě prováděnou sebereflexí a absolvovanou Hloubkovou sebereflexí. 

4. Služba je poskytována pouze dospělým osobám (od 18-ti let). Vede se přes skype, vyjímečně přes telefon. Využití zázemí domova je potřeba, protože se mohou v průběhu rozhovoru a následné modlitby za uzdravení duše uvolňovat zastaralé emoční bloky. Průběh je individuální, ale ve všech případech je třeba si zajistit, aby vás během rozhovoru nerušila přítomnost jiné osoby, včetně dětí a před vlasním zásahem je vhodné se uložit na lůžko a setrvat min. 15 minut v klidu.

5.  Po obdržení vyplněného formuláře obdržíte do několika dnů e-mailem termín a několik přípravných otázek, jejichž odpovědi si v klidu domova do termínu zpracujete. Služba VNITŘNÍHO UZDRAVENÍ je v rozmezí 60 - max. 90 minut a její ocenění je řešeno formou dobrovolného daru (950,- Kč), předání daru dle dohody.


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena. pro veškerý obsah těchto stránek.

 

Natočeno: 20.02.2021

 

Nová kniha Znovuzrození

 
 

 © SANOKUNDIO