POKYNY PŘED DUCHOVNÍM ZÁSAHEM.

1. Respektujte prosím, že zásah duchovní učitelky je přípravou pro vstup do Rodinného výukového programu duchovního sebeuzdravování a neposkytuje se jako samostatná služba. Návštěvu duchovní učitelky si mohou  objednat jednotlivci, partneři a manželé, se svými dětmi pouze v případě, že se zároveň hlásí do Rodinné výuky. Každý dospělý člen rodiny (od 18- ti let) potřebuje vyplnit vlastní formulář - přihlášku. Rodiče připíší do formuláře své nezletilé děti. Jednotlivec si může objednat návštěvu duchovní učitelky pouze v případě, že je v současné době bez partnera.

2. Připomínáme, že dle zákonů ČR se musíte obracet se zdravotními problémy nejprve na lékaře. Objednáním návštěvy duchovního učitelky zároveň potvrzujete, že jste tak učinili. Pokud vám nebo vašim dětem moderní medicína nedokázala pomoci, nebo její pomoc odmítáte, uveďte důvod v objednacím formuláři.

3. Ve formuláři odpovídejte pravdivě, protože nepravdivé odpovědi mají nepříznivý vliv na uzdravující zásah provedený duchovní učitelkou.

4. Pokud ještě nemáte své vlastní knihy pro povinnou přípravu před návštěvou duchovní učitelky, objednejte si je obratem přes tyto webové stránky a pozorně si je před vyplněním objednacího formuláře prostudujte.

5. Objednejte si dálkovou vstupní diagnostiku (VD) zaplacením poplatku 300 Kč pro dospělého, 150 Kč pro dítě do 15-ti let a pro dítě postižené bez omezení věku. Poplatek se hradí předem poštovní poukázkou typu "C" na adresu: Jožka Wenkeová, Krajní 686, Zvole u Prahy PSČ 252 45. Do zprávy pro příjemce uveďte: (např. VD 2 dospělí + 2 děti). Platba převodním příkazem je určitou komplikací, proto ji nepožadujte. Po obdržení vaší platby a vyplněného formuláře bude vytvořerna dálková vstupní diagnostika a odešleme vám e-mailovou zprávu s termínem návštěvy. 

6. Pokud žádáte pomoc pro své nezletilé dítě, je třeba, aby do uzdravujícího Rodinného výukového programu vstoupili rodiče, ideálně příbuzní, se kterými se dítě dostává do bližšího kontaktu. Dlouholeté zkušenosti nám ukazují, že prapříčiny problémů dětí souvisejí s jejich rodiči, sourozenci, případně s prarodiči. Proto se dle potřeby věnujeme i širší rodině. Pro malé dítě, které žije pouze s matkou je třeba si zajistit dohled dospělé osoby.

7. Formulář slouží k objednání k duchovní učitelce a zároveň je přihláškou do Rodinného výukového programu duchovního sebeuzdravování SanoKunDio®.


Objednací formulář návštěvy + přihláška do výuky ... zde


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena. pro veškerý obsah těchto stránek.

 
 

 © SANOKUNDIO