POKYNY PŘED DUCHOVNÍM ZÁSAHEM.

1. Respektujte prosím, že energtetický zásah je pro dospělé osoby od 18-ti let zároveň přípravou pro vstup do Rodinného výukového programu duchovního sebeuzdravování. Jako samostatná služba se dospělým neposkytuje. Tato vstupní harmonizace se jako samostatná služba poskytuje pouze dětem do 18- ti let, součsně s jejich rodiči.  Každý dospělý člen rodiny (od 18- ti let) potřebuje vyplnit vlastní objednací formulář. Nezletilé děti připíší rodiče do svého formuláře. Jednotlivec si může objednat duchovní zásah  pouze v případě, že je v současné době bez partnera.

2. Připomínáme, že dle zákonů ČR se musíte obracet se zdravotními problémy nejprve na lékaře. Vyplněním objednacího formuláře zároveň potvrzujete, že jste tak učinili. Pokud vám nebo vašim dětem moderní medicína nedokázala pomoci, nebo její pomoc odmítáte, uveďte to v objednacím formuláři.

3. Pokud ještě nemáte své vlastní knihy pro povinnou přípravu před duchovním zásahem, objednejte si je obratem přes tyto webové stránky a pozorně si je před vyplněním objednacího formuláře prostudujte.

4. Před vyplněním objednacího formuláře si potřebujete objednat dálkovou vstupní diagnostiku (VD) úhradou odpovídajícího poplatku, který si sami vypočtete. Příslušnou částku uhraďte  bankovním převodem na účet KB číslo 4698980247/0100. Při zahraniční platbě se částka navyšuje o bankovní poplatek 6 EUR.

Do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést: (vaše příjmení - a např. VD 2 dospělí + 2 děti).

Výše poplatků VD: 400 Kč pro dospělého, 200 Kč pro dítě do 10-ti let. (Děti do 1 roku a děti vážně postižené zdarma).  Po obdržení vaší platby a vyplněného objednávkového formuláře vám vytvořím dálkovou vstupní diagnostiku, na základě které stanovím, zda provedu vstupní duchovní zásah dálkově, nebo při osobní návštěvě. Oznámení s termínem zásahu a další pokyny vám odešlu e-mailovou zprávou. 

5. Ve formuláři odpovídejte pravdivě, protože nepravdivé odpovědi mají nepříznivý vliv na uzdravující zásah, případně i na přijetí do projektu.

6. Pokud žádáte pomoc pro své nezletilé dítě, je třeba, aby do uzdravujícího Rodinného výukového programu vstoupili oba rodiče, ideálně příbuzní, se kterými se dítě dostává do bližšího kontaktu. Dlouholeté zkušenosti nám ukazují, že prapříčiny problémů dětí souvisejí s jejich rodiči, sourozenci, případně s prarodiči. Proto se dle potřeby věnujeme i širší rodině. Pro malé dítě, které žije pouze s matkou, je třeba si zajistit dohled dospělé osoby.

7. Formulář slouží k objednání k duchovní učitelce a zároveň je přihláškou do Rodinného výukového programu duchovního sebeuzdravování SanoKunDio®.

8. Daňový doklad na vyžádání (připište jako poznámku do formuláře).


Objednací formulář ... zde


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena. pro veškerý obsah těchto stránek.

 
 

 © SANOKUNDIO