Objednací formulář-Vnitřní uzdravení

1. Dálkový duchovní zásah VNITŘNÍHO UZDRAVENÍ je obdobou dálkového zásahu duchovního léčitele. Provádí ho duchovní průvodce a předchází mu společný rozhovor přes skype. Je určen pouze klientům projektu, kteří zdárně prošli celým programem základní a pokročilé výuky.

2. Vnitřní uzdravení je důležitou součástí léčby duše zvláště u klientů s dopady traumatických zážitků prožitých v raném dětství, dospívání, partnerství či manželství, které se nedaří svépomocí odstranit. 

3. Na tento dálkový zásah je třeba se připravit vlastní dlouhodobě prováděnou sebereflexí, absolvovanou hloubkovou sebereflexí. 

4. Služba je poskytována pouze dospělým osobám (od 18 ti let). Vede se přes skype, vyjímečně přes telefon. Využití zázemí domova je potřeba proto, že se mohou v průběhu rozhovoru a následné modlitby za uzdravení duše uvolňovat zastaralé emoční bloky. Průběh je individuální, ale ve všech případech je třeba si zajistit, aby vás během rozhovoru nerušila přítomnost jiné osoby, včetně dětí a před vlasním zásahem je vhodné se uložit na lůžko a setrvat min. 15 minut v klidu.

5.  Po obdržení vašeho vyplněného formuláře si budu mimosmyslově ověřovat, zda Vás mohu přijmout. Následně obdržíte mailem termín a několik přípravných otázek, na které si vklidu domova odpovíte. Služba VNITŘNÍHO UZDRAVENÍ je v rozmezí 60 - max. 90 minut a její ocenění je řešeno formou dobrovolného daru.

 


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena. pro veškerý obsah těchto stránek.


Vaše jméno, příjmení *:

Vaše datum narození *:

Váš email *:

Váš telefon *:

Jméno Vašeho osobního průvodce *:

Absolvoval(la) jste již hloubkovou sebereflexi?? *:Bezpečnostní kod opište do spodní kolonky *:

CAPTCHA* povinné položky

 
 

 © Vytvořil: www.tomassedlak.cz