FOTO-TERAPIE pro klid a potěšení duše

Děkuji Bohu za to, že mi umožnil žít v sepětí s přírodou, kterou miluji, děkuji za to, že se má duše může radovat z její krásy každý den.

Potěšte se pohledem na zátiší a nádheru květů, které pěstuji v mé přírodní zahradě. Zvětšete si každé foto a uvidíte na květech i včelky, čmeláky, motýly, berušky, pavoučky i jiná zvířátka. Všichni jsou to pomocníci Boží, kteří lidem slouží a rozdávají radost.

Fotografie jsem pořizovala s radostí v duši, s láskou k Božímu dílu přírody i všem živým tvorům, kteří v ní žijí. Proto k vám z nich nyní může proudit čistá energie Božího světla, kterým jsou prozářeny.  Od  mé šťastné duše vycházejí i textíky pod fotografiemi. Nejprve vždy přečtěte textík a pak se dlouze zadívejte na snímek. Když se dostaví příjemný pocit štěstí a radosti, bude to tím, že se právě pro tuto chvíli propojily i naše duše.

Pokud si dopřejete foto-terapii každý den alespoň s devíti snímky, budete mile překvapeni blahodárným klidem, který vámi bude prostupovat. Pravidelné přijímání vyzařující energie přírody se pro vás stane příjemnou součástí vašeho duchovního sebeuzdravování. Na zcela posledním snímku vás navedu, jak máte pokaždé svou terapii ukončit. Čeká tam na vás také požehnání.

Příroda má kouzelnou moc, spojte se s ní, abyste byli Bohu blíž.


Copyright © 2008 - Jožka Wenkeová. Všechna práva vyhrazena. pro veškerý obsah těchto stránek.

Denivky - dvojčata, nebo snad snoubenci?
 
Náprstník - má překrásné květy, jen začít zvonit.
 
Náprstník - stojí tu majestátně a v pozoru jako na stráži.
 
Náprstník - je jedovatý, ale kdo by to do něj řekl když je tak krásný.
 
Flox - pořád nevím jestli voní a nebo tak trochu smrdí.Něco mezi tím.Je to ale moc hezka květina.
 
Růže - tahle tak voní, že jsem jí umístila ještě jednou. Vy jí pořád ještě necítíte, jak je to možné?
 
 
Kdo z nich je krásnější?
 
Slez . najdete ho v mém bylinném čaji
 
 

<< <  1  2  3  4  5  6  > >>

 
 

 © SANOKUNDIO