Dominik Burda


9 let 

 

 

 

 

Dominik byl pro poskytnutí pomoci navržen jedním z poradců Centra pro zdraví. Jedná se o chlapce, u něhož došlo k poškození mozku při těžkých opakovaných transplantacích jater. Žije se svými rodiči, kteří se o něho pečlivě starají, ale zakoupení potřebných pomůcek je nad jejich finanční možnosti.
"Využili jsme nabídky finanční pomoci z fondu dobročinného projektu Centra pro zdraví a žádali o poskytnutí finančního příspěvku pro Dominička na zakoupení polohovacího lehátka z polyethylenových kuliček v hodnotě 7.967 Kč.

Dominičkovi hrozí komplikace proleženin, pokud bychom často neměnili jeho polohu, a na lehátko se nám nedostávaly finanční prostředky. Musím přiznat, že lehátko, které jsme od vás dostali, je úžasné a Dominiček je v něm velmi klidný a relaxuje v něm po cvičení.

Chtěla bych Vám ještě jednou z celého srdce poděkovat za Vaši pomoc, také podporu a velmi rychlou a příjemnou komunikaci, které si moc vážím. Děkuji také za první energetické léčení, kterým se zahájil ozdravný proces, na němž se budu jako matka také ráda podílet." - Lucie Burdová

zpět

 
 
 

 © SANOKUNDIO